Львів кавовий

Це прогулянка для тих, хто хоче за філіжанкою запашної кави чи гарячого шоколаду дізнатися більше про Львівські кав’ярні, послухати захоплюючі історії про їх створення та дивовижні легенди старого міста

Найближчі дати туру:

02-04-2021 09-04-2021 16-04-2021 23-04-2021

Тривалість - 1 день

Вартість - 300 грн.

*переглянути повний перелік дат можливо у формі онлайн бронювання даного туру

Бронювання за телефоном +38 067 466 47 75 або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Під час цієї екскурсії Ви почуєте про історію кави як напою, її властивості, подробиці появи та поширення в Європі та Львові, зокрема. Ви дізнаєтеся про цікаві традиції львівських кав'ярень та цукерень, а також ознайомитеся з історією їхнього створення. Чарівність середньовічної архітектури також чекає на Вас: Оперний театр, площа Ринок, Латинська катедра, Домініканський і Бернардинський собори та багато іншого. Ми також пройдемося сучасними кафе, які вже встигли прославитися своїми фішками. Ви зможете скуштувати каву в будь-якому з них або продегустувати кілька видів ароматного напою під час спеціальної церемонії. До того ж, у Вас буде час на відвідування спеціалізованих магазинів, в яких Ви зможете придбати каву різних сортів в зернах. Історія кави тісно переплітається з історією шоколаду. Тому у Вас буде шанс поласувати і ним. “Львівська майстерня шоколаду” продовжує традицію одного з відомих кондитерів старого Львова, про якого говорили, що "він може весь космос відобразити в шоколаді, прикрасивши сонце мигдалем, а зірки - глазур'ю". Впевнені, Вам сподобається!

У вартість включено: проїзд комфортабельним транспортом, супровід гіда-екскурсовода, страхування під час подорожі
Додатково оплачується: квитки в екскурсійні об'єкти.

Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти: музей аптека - 40 грн., каплиця Боїмів - 40 грн.

Екскурсія кавовий Львів відбувається щоп'ятниці!
час виїзду: 14-15, час приїзду: 22-00.

* туристів, які замовили тур, водії автобусів забирають біля місць їх перебування в Трускавці або із заздалегідь обумовлених зупинок.

Бронювання за телефоном +38 067 466 47 75 або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Поділитись в соціальних мережах: