Містом Трускавець

Екскурсія Трускавцем дасть Вам можливість не тільки довідатись про нові факти, про місцевість та пам’ятки архітектури, а й познайомитись із цікавими людьми та неймовірною історією міста.

Найближчі дати туру:

19-03-2019 26-03-2019 02-04-2019 09-04-2019

Тривалість - 3 години

Вартість - 60 грн.

*переглянути повний перелік дат можливо у формі онлайн бронювання даного туру

Бронювання за телефоном +38 067 466 47 75 або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Пішохідна екскурсія Трускавцем дає можливість побачити особливості міської архітектури, яка збереглась до наших днів, а саме будинки часів Австро-угорської імперії.  І хоч таких пам’яток у Трускавці небагато, більшість із них – це будівлі давніх вілл, побудованих в XIX та на початку ХХ ст. Проте в Трускавці можна помилуватися пам’ятками модернової архітектури – на прикладі комплексів «Ріксос-Прикарпаття», «Оскар», «Карпати», «Міротель» та ін. Окрім того, в місті фактично один неподалік іншого знаходяться два пам’ятники Тарасу Шевченку, два пам’ятники Івану Франку, пам’ятники Степану Бандері, Роману Різняку-Макомацькому, митрополиту Андрею Шептицькому, трускавчанам Василю Біласу та Дмитру Данилишину. Для того, щоб побачити всі ці пам’ятники Трускавця, знадобиться не більше години часу. У місті також діють  три храми УГКЦ – церква святого Миколая, церква святого пророка Іллі, церква Пресвятої Богородиці, один храм УПЦ МП – церква святого Іллі та Костел Успіння Пресвятої Діви Марії —  римо-католицький храм.

В вартість включено: проїзд комфортабельним транспортом, супровід гіда-екскурсовода, страхування під час подорожі
Додатково оплачується: вхідні квитки в екскурсійні об'єкти

Екскурсія містом Трускавець відбувається щовівторка.
початок: 14-45, закінчення: 17-00.

* туристів, які замовили тур, водії автобусів забирають біля місць їх перебування в Трускавці або із заздалегідь обумовлених зупинок.

Бронювання за телефоном +38 067 466 47 75 або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Поділитись в соціальних мережах: