Наші курорти

Трускавець

Трускавець

Центр оздоровлення прикарпатського регіону, Трускавець, зустрічає своїх гостей мальовничою природою та мінеральними джерелами, унікальними за своїми цілющими властивостями. Під дією біологічно-активних вод з високим вмістом мінералів та ефективних методик лікування відступають хвороби шлунково-кишкового тракту, сечовивідних шляхів, діабет, післяопераційні ускладнення. Тут якнайкраще зможуть провести свій час і поціновувачі активного відпочинку, і охочі оздоровитись, і любителі поніжитись у тиші оксамитових парків та на березі водойм.

Перейти
Моршин

Моршин

Моршин — один з найвідоміших прикарпатських курортів, який здобув свою популярність завдяки природнім цілющим джерелам, мальовничій природі та чистому повітрю. Санаторії, пансіонати, вілли та готелі пропонують розвинений сервіс за помірними цінами, приваблюючі безліч закордонних туристів. Оздоровчо-лікувальні бази Моршина невпинно працюють над розробкою новітніх лікувальних програм, які базуються на сучасних методах, а також на природних властивостях моршинських мінеральних вод.

Перейти
Східниця

Східниця

Вже понад 40 років на теренах України діє бальнеологічний курорт Східниця. Сучасна інфраструктура, естетичні і комфортні СПА-готелі, санаторії та вілли дарують відпочиваючим безтурботний відпочинок. Гості приїжджають сюди, щоб вилікувати хвороби сечостатевої системи, органів травлення, порушення обміну речовин. Тут сама природа дарує зцілення та покращення самопочуття, а ефективна лікувально-оздоровча база Східницького курорту з кожним роком удосконалюється і пропонує все більш сучасні та дієві методи лікування.

Перейти