Бойківські вечорниці

Бойківські вечорниці повертають нас до духовних джерел самобутнього українського етносу. Веселі забави, цікаві ігри і дух українського бойківського весілля

Найближчі дати туру:

20-06-2021 27-06-2021

Тривалість - 1 день

Вартість - 270 грн.

*переглянути повний перелік дат можливо у формі онлайн бронювання даного туру

Бронювання за телефоном +38 067 466 47 75 або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

За мить уся святкова зала «рясніє» цим ужитковим атрибутом горян. Вечорниці розпочинаються виставою "Бойківське весілля" з усім прадавнім ритуалом. Дзвенять келихи, лунають пісні "Розпрягайте, хлопці, коней", "Палала сосна, палала…" та багато інших. Оголошується танець молодих, де поряд з ними кружляти мають право лише молодиці. Не обходиться без традиційного "гірко". Ця "процедура" особливо до вподоби гостям, адже приїхали вони, щоб відпочити, набратися свіжих вражень та повернутись до своїх далеких домівок збагаченими духовно. Тому разом з імпровізованою молодою і молодим курортні пари й собі припадають одне до одного в гарячих і солодких обіймах. Витинають троїсті музики, линуть дотепні коломийки і бойківські латканки. А ось посеред залу з’являється гурт дівчат "Чарівні бойківчанки".
А поза межами зали, коли гори вже вкрились вечірніми сутінками, збираються туристичні аматори біля ватри. Звісно, не обходиться і без перваку, настояного на пахучих травах, смачного печеного м’ясного їства, більше відомого в народі як шашлик.
Традиційним "Многая літа" завершуються вечорниці, що символічно утверджують народження нової верховинської сім’ї, яка своїм корінням міцно вплітається у весь український родовід.

У вартість включено: проїзд комфортабельним транспортом, супровід гіда-екскурсовода, вечеря бойківська (картопля з шкварками, грибна юшка, голубці, соління, 50 грам калганівки), страхування під час подорожі
Додатково оплачується: додаткове замовлення під час забави, що не входить у вартість.

Бойківські вечорниці відбуваються в четверг та неділю.
четверг: час виїзду: 16-00, час приїзду: 23-00.
неділя: час виїзду: 16-00, час приїзду: 23-00.

* туристів, які замовили тур, водії автобусів забирають біля місць їх перебування в Трускавці або із заздалегідь обумовлених зупинок.

Бронювання за телефоном +38 067 466 47 75 або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Поділитись в соціальних мережах: