Містом Дрогобич
0 відгуків

Підніміть завісу історії з нашою екскурсією в Дрогобич з Трускавця. Відкрийте для себе унікальні архітектурні шедеври, дивовижні церкви, та багату культурну спадщину цього затишного містечка. Наша екскурсія запропонує вам зустріч із минулим у сучасному середовищі.

Найближчі дати туру:

27-02-2024

Тривалість - 3 години

Вартість - 250 грн.

*переглянути повний перелік дат можливо у формі онлайн бронювання даного туру

Бронювання за телефоном +38 067 466 47 75, 097 466 47 75 або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Відправляйтеся у захоплюючу подорож часом і простором з нашою екскурсією з Трускавця в Дрогобич. Це місто, як жодне інше, розповість вам історії, увічнені в дерев’яних церквах, старовинних будівлях та брукованих вуличках. Досліджуючи Дрогобич, ви побачите шедеври дерев’яного зодчества, такі як церква святого Юрія, що є частиною Світової спадщини ЮНЕСКО. Прогулянка історичним центром міста відкриває неповторні враження від архітектури ренесансу та бароко. На нашій екскурсії ви також дізнаєтесь про унікальну історію соляної промисловості міста, яка відіграла ключову роль у його розвитку. Ми пропонуємо не лише історичні факти, але й цікаві історії та легенди, які оживлюють минуле Дрогобича.

Ця екскурсія - ідеальна можливість для тих, хто шукає глибше занурення у культурну та історичну спадщину Прикарпаття, виходячи з комфорту та затишку Трускавця. Нехай ваша мандрівка буде незабутньою!

План туру: виїзд з курорту Трускавець (по дорозі короткий опис екскурсії) - екскурсія церквою святого Юра (огляд зовнішньої архітектури, вивчення історії та особливостей церкви зсередини) - оглядова пішохідна екскурсія по місту (прогулянка історичним центром, відвідування головних вулиць та площ, розповіді про історію міста та його будівлі) - перерва на каву та вільний час (можливість спробувати місцеві закуски та напої - вдвідування менш відомих, але цікавих місць в Дрогобичі - завершення екскурсії та можливість задати питання екскурсоводу (рекомендації щодо подальшого самостійного дослідження Дрогобича) - повернення в Трускавець.
Час виїзду / Час повернення: 14 год. 00 хв. / 18 год. 00 хв.
Місця посадки в автобус: туристів, які замовили тур, водії автобусів забирають біля місць їх перебування в Трускавці або із заздалегідь обумовлених зупинок.

У вартість туру входить: проїзд, екскурсійний супровід
У вартість туру не входять і додатково оплачуються: харчування, вартість сувернірної продукції, напої та інше
Знижки:
Безкоштовно: 

Тривалість вільного часу: 1 год. 00 хв.

Вартість вхідних квитків в екскурсійні об'єкти: церква святого Юра - 100 грн. (туристи песнійного віку, учасники БД/ООС, діти шкільного віку  - 50 грн.)
Вартість харчування: при потребі та за власними побажаннями в обраних закладах харчування (під час вільного часу)

Бронювання за телефоном +38 067 466 47 75, 097 466 47 75 або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Поділитись в соціальних мережах: