Карпатська Швейцарія
0 відгуків

Бальнеологічний курорт Східниця, дегустація лікувальних мінеральних вод, нездоланна фортеця "Ту Стань", підвісний міст через бурхливу річку ну і смачна Карпатська кухня...

Найближчі дати туру:

Тривалість - 1 день

Вартість - 200 грн.

*переглянути повний перелік дат можливо у формі онлайн бронювання даного туру

Бронювання за телефоном +38 067 466 47 75 або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Східниця – бальнеологічний курорт Львівської області, до недавнього часу залишався в тіні. Про це унікальне поселення, що загубилося в хвойній гущавині лісу, що омивається кришталево чистими гірськими водами, українці дізналися завдяки його цілющим мінеральним джерелам. В цілому їх налічується 55: з них 38 джерел і 17 свердловин.
Відпочинок в Східниці не просто подарує пам’ятні враження, але і допоможе поліпшити здоров’я: лікувальна водичка зробить благотворну дію при хворобах органів шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, цукровому діабеті, особливо, патологіях печінки, жовчного міхура. В межах міста знаходяться бювети і джерела різних типів, тому перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

У вартість включено: проїзд комфортабельним транспортом, супровід гіда-екскурсовода, страхування під час подорожі
Додатково оплачується: квитки в екскурсійні об'єкти, харчування.

Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти: фортеця "ТуСтань" - дорослі 80, діти та туристи пенсійного віку - 40 грн. Учасники АТО - безкоштовно

Ексурсія "Карпатська Швейцарія" проводиться: час виїзду: 14-00, час приїзду 18-30.
* туристів, які замовили тур, водії автобусів забирають біля місць їх перебування в Трускавці або із заздалегідь обумовлених зупинок.

Бронювання за телефоном +38 067 466 47 75 або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Поділитись в соціальних мережах: