Карпатське весілля

Ця поїздка дозволить Вам дізнатися багато цікавого про традиційну культуру Карпат і стати свідком того, як народні звичаї оживають на очах.

Найближчі дати туру:

24-06-2021

Тривалість - 1 день

Вартість - 250 грн.

*переглянути повний перелік дат можливо у формі онлайн бронювання даного туру

Бронювання за телефоном +38 067 466 47 75 або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Українські звичаї формувалися століттями під впливом різних подій — це і переселення різних етносів по українських землях, і завоювання земель іншими державами. Проте, українському народові вдалося зберегти традиції своїх дідів-прадідів і донести їх до сучасності. Бойківське весілля в горах — один з таких давніх обрядів, відгомони яких дійшли до наших днів.

Ця екскурсія відкриє звичаї однієї з найцікавіших груп українського народу — бойків. Насамперед, можна ознайомитися з весільними традиціями цієї етнічної групи. Сімейний уклад бойків традиційно нерозривно пов’язаний зі звичаями населення інших українських земель. Тим не менш, своєрідність природних та історичних умов, у яких мешкали бойки, визначила унікальність весільних обрядів і устрою бойківської сім’ї.

У вартість включено: проїзд комфортабельним транспортом, святковий стіл, супровід гіда-екскурсовода, страхування під час подорожі
Додатково оплачується: додатково замовлені страви та випивка

Ексурсія "Карпатська Швейцарія" проводиться: час виїзду: 16-00, час приїзду 22-30.
* туристів, які замовили тур, водії автобусів забирають біля місць їх перебування в Трускавці або із заздалегідь обумовлених зупинок.

Бронювання за телефоном +38 067 466 47 75 або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Поділитись в соціальних мережах: