Круїз по Закарпаттю

Сонячне Закарпаття - край садів і виноградників, своєрідність архітектури та культури європейських народів. Відвідування двох середньовічних замків, піша екскурсія по старовинній частині Ужгорода, різноманітність храмів і релігій, дегустація закарпатських вин, угорська кухня і купання в теплих термальних джерелах Берегова.

Найближчі дати туру:

20-06-2021 27-06-2021

Тривалість - 1 день

Вартість - 500 грн.

*переглянути повний перелік дат можливо у формі онлайн бронювання даного туру

Бронювання за телефоном +38 067 466 47 75 або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

По дорозі з Трускавця на Закарпаття, відкривається краса Карпатських гір з вечнозеленими лісами, з чорними, але швидкими горними ріками, ярко-квітучими долинами. Закарпаття - краєвид виноградників, магнолій, таємних, сказочних древніх замків і легенд традицій і традицій, де живуть люди вісімдесят националент, різних конфесій та віруючих. На берегах живописної реки Уж -областної центру Закарпатської області місто Ужгород, якому 1100 років. Ужгородський замок Х11 века - резиденція давнерусского князя Лаборца - сьогодні краєзнавчий музей. Пам'ятники архітектури та живопису Х1У-ХУ ст., Сакрального зодчества-Катедральний собор та Єпископська резиденція, Закарпатський музей народної архітектури та побуту - скансен. Місто Мукачево, над яким, на вершині вулканічної гори піднімається замок «Паланок», пам'ятка архітектури середньовічної фортифікаційної споруди, де злилися різні стилі Х1У-ХУ11 в. Розташування на висоті 68м і займає площу близько 14 тис.кв.м. Составляє з трьох частин, розташованих на трьох терасах - це три замки в одній: Верхній, Середній та Нижний.

У вартість включено: проїзд комфортабельним транспортом, супровід гіда-екскурсовода, страхування під час подорожі
Додатково оплачується: вхідні квитки в екскурсійні об'єкти

Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти: Мукачівський замок - 50 грн., Ужгородський замок - 50 грн., купання в термальних басейнах комплексу "Золота Гора" (2 години) - 250 грн.

Екскурсія круїз Закарпаттям відбувається в неділю.
час виїзду: 05-45, час приїзду: 22-00.

* туристів, які замовили тур, водії автобусів забирають біля місць їх перебування в Трускавці або із заздалегідь обумовлених зупинок.

Бронювання за телефоном +38 067 466 47 75 або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Поділитись в соціальних мережах: