Львів Театральний

Під час цієї екскурсії Ви перглянете виставу (обрану згідно репертуару) Львівського Національного Академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької. Відпочивайте культурно разом з "Прикарпаття Тур"

Найближчі дати туру:

18-06-2021 19-06-2021 20-06-2021 24-06-2021

Тривалість - 1 день

Вартість - 300 грн.

*переглянути повний перелік дат можливо у формі онлайн бронювання даного туру

Бронювання за телефоном +38 067 466 47 75 або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Львівський оперний театр став візитною карткою міста ще 110 років тому - одразу ж після його будівництва. А збудував його знаменитий архітектор Зигмунд Горголевський, який за легендою покінчив життя самогубством через три роки після будівництва театру. Адже театр був збудований на болотах в долині річки Полтви, яка раніше обороняла місто, і, хоча це був перший театр в Європі, збудований на бетонному фундаменті, згодом почали поширюватись слухи, що театр просідає і може завалитися. Тож його творець Зигмунд Горголевський не витримав цього психологічного тиску. Архітектор помер, і досі не відомо чи своєю смертю, чи завершив життя самогубством, а театр і далі залишається окрасою міста.
Чудові рельєфи, скульптури, картини, мармурові декорації та ковані вироби, що прикрашають вестибюль, дзеркальний зал та зал глядачів та чудова гра акторів - все це зробить Ваш вечір, присвячений високому мистецтву, просто незабутнім.

У вартість включено: проїзд комфортабельним транспортом, супровід гіда-екскурсовода, страхування під час подорожі

Додатково оплачується: квитки на обрану виставу.

Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти: - квиток на обрану Вами виставу з репертуару - від 50 грн. (обрати та придбати квитки на виставу зможете у нас)

Екскурсія "Львів Театральний" відбувається згідно репертуару Оперного театру Львова. https://opera.lviv.ua/afisha/

час виїзду: 14-15, час приїзду 23-00.

* туристів, які замовили тур, водії автобусів забирають біля місць їх перебування в Трускавці або із заздалегідь обумовлених зупинок.

Бронювання за телефоном +38 067 466 47 75 або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Поділитись в соціальних мережах: