Львів вечірній
0 відгуків

У цій вечірній екскурсії буде всього по-трохи: небагато історії, дещо містики, до деякої міри архітектури і звичайно ж трохи львівських історій кохання.

Найближчі дати туру:

Тривалість - 1 день

Вартість - 300 грн.

*переглянути повний перелік дат можливо у формі онлайн бронювання даного туру

Бронювання за телефоном +38 067 466 47 75 або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Це особлива, романтична прогулянка, у вечірній час, по місту Лева у супроводі досвідченого гіда. Ви побачете 200метрову телевізійну вежу на Замковій горі, яка сяє різнокольоровими вогниками, прекрасну скульптуру костелу Домініканців з підсвіткою, коли міняється 7 кольорів. Прозвучать захоплюючі історії про львівських «Ромео і Джульєту»; про те, як львівські панянки врятували закоханого італійця від меча ката, про нещасливу долю першої красуні Речі Посполитої.Екскурсія «Вечірній Львів»
Матимете можливість побачити куточки Львова, які були милі львівським «батярам» (романтичні хулігани), місця де проходили бали і карнавали, місця зустрічей художника Артура Гротгера та його коханої Ванди Моне, почути цікаву розповідь про перебування у Львові авантюриста Джакомо Казанова та Леопольда фон-Захер Мазоха, та насолодитися музикою на Ринковій Площі. Закінчення екскурсії біля львівської опери.

У вартість включено: проїзд комфортабельним транспортом, супровід гіда-екскурсовода, страхування під час подорожі
Додатково оплачується: квитки в екскурсійні об'єкти.

Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти: музей аптека - 40 грн., каплиця Боїмів - 40 грн.

Екскурсія "Львів Вечірній" відбувається щочетверга та суботи.
час виїзду: 14-30, час приїзду: 21-30.

* туристів, які замовили тур, водії автобусів забирають біля місць їх перебування в Трускавці або із заздалегідь обумовлених зупинок.

Бронювання за телефоном +38 067 466 47 75 або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Поділитись в соціальних мережах: