Мощі Святих
0 відгуків

Запрошуємо на святу літургію, під час якої відбувається Свята Тайна Єлеопомазання усім хворим та недужим, благословенння мощами, читаються молитви на оздоровлення.

Найближчі дати туру:

Тривалість - 1 день

Вартість - 90 грн.

*переглянути повний перелік дат можливо у формі онлайн бронювання даного туру

Бронювання за телефоном або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Сьогодні у Центрі є мощі 12 апостолів, які завжди супроводжували Ісуса Христа, сімдесяти двох Його учнів, Апостола Першомученика Стефана, Пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Івана, святого Миколая Чудотворця, святих Шарбеля, Валентина, Василія Великого, Августина, Томи Аквінського, Катерини, Варвари, цілителів Пантелеймона, Димитрія, частинки Чесного та Животворящого хреста Господнього та хреста, на якому було розіп’ято апостола Андрія Первозванного, часточки ясел Ісуса, скалка столу, за яким сиділи Ісус та апостоли під час Таємної вечері, часточка колючки з тернового вінка, з цвяха, навіть часточка каменю з Гробу Господнього і того каменю з Гетсиманського саду, де молився Ісус, а також багато інших святинь.
Серед святих є і вельми незвичайні. Наприклад, Свята Єлизавета - покровителька розлучених жінок і тих, яким зраджують чоловіки. Отець Роман каже, якщо помолитися святій, доторкнутися до її мощей, то чоловік обов`язково повернеться в сім`ю. А ось Свята Анна Марія Тайджі захищає жінок, у яких занадто ревниві чоловіки.
Офіційно зафіксовано більше сотні зцілень людей, котрі помолилися нашим святим,- каже о. Роман. – Є 33 випадки зцілення від непліддя, 18 – від онкології. А взагалі мощі цих святих лікують майже від усіх хвороб, і не тільки – ще й допомагають вирішити сімейні та побутові проблеми. Усе це офіційно підтверджено записами в спеціальних книгах, де миряни залишають свідчення з попередніми діагнозами та виписками медиків. Наприклад, у нас була 6-річна дівчинка, котра помолилася і доторкнулася до мощей Івана Хрестителя і позбулася пухлини на руці, хоча лікарі говорили, що вона – злоякісна. А ще одна жінка вилікувалася від екземи. Є факти зцілення від паралічу, астми.

У вартість включено: проїзд комфортабельним транспортом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсія священником по церкві, страхування під час подорожі.

Екскурсія Мощі Святих - відбувається в п'ятницю.
час виїзду: 14-15, час приїзду: 18-00.

* туристів, які замовили тур, водії автобусів забирають біля місць їх перебування в Трускавці або із заздалегідь обумовлених зупинок.

Бронювання за телефоном або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Поділитись в соціальних мережах: