Таємничий Львів
0 відгуків

У кожного давнього міста є свої легенди. Починаючи з історії його заснування, люди не можуть втриматися, аби не припасувати до свого міста якоїсь загадкової історії. Раніше міські легенди з’являлися, очевидно, з мракобісся. Сучасні ж – здебільшого дітища роз’ятреної уяви белетристів та прагматичного мислення туристичного бізнесу. Але як би там не було, без таких от легенд міська історія виглядала б набагато пріснішою.

Найближчі дати туру:

Тривалість - 1 день

Вартість - 300 грн.

*переглянути повний перелік дат можливо у формі онлайн бронювання даного туру

Бронювання за телефоном +38 067 466 47 75 або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

З поміж численних легенд виразно виділяються ті, що пов’язані з містикою. Люблять люди усе таємниче і моторошне. Львів не виняток. Хоча й у нас немає потойбічного героя рівня празького Голема,  та й наші міфи не настільки криваві, як середньовічні перекази із західноєвропейських міст, загадками і містичними місцинами Львів теж не обділений. Деякі з них – засадничо казкові. У деяких – можна розгледіти мінімальне історичне підґрунтя. Зрештою, вірити чи не вірити у всіляку чортівню, то виняткова справа кожного.
Львівські легенди добре і неодноразово описані. То ж ми не ставили собі за завдання переповідати наймоторошніше із них. Натомість пропонуємо свій варіант імпровізованої екскурсії містичним Львовом.

У вартість включено: проїзд комфортабельним транспортом, супровід гіда-екскурсовода, страхування під час подорожі

Додатково оплачується: квитки в екскурсійні об'єкти, харчування.

Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти: Вхідний квиток в підземелля: дорослий 50 грн, дитячий 30, учасники Ато - безкоштовно. Вхідний квиток в Королівську кам‘яницю: дорослий - 10 грн, дитячий - 5 грн

Ексурсія "Таємничий Львів" проводиться: час виїзду: 14-00, час приїзду 22-00.
* туристів, які замовили тур, водії автобусів забирають біля місць їх перебування в Трускавці або із заздалегідь обумовлених зупинок.

 

 

 

Бронювання за телефоном +38 067 466 47 75 або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Поділитись в соціальних мережах: