Яремче, Ворохта, Буковель

Дізнаєтесь про традиції та культуру гуцулів, побачите пам'ятки архітектури, почуєте історію цього краю та красу Карпатських гір з висоти пташиного польоту.

Найближчі дати туру:

20-06-2021 27-06-2021

Тривалість - 1 день

Вартість - 450 грн.

*переглянути повний перелік дат можливо у формі онлайн бронювання даного туру

Бронювання за телефоном +38 067 466 47 75 або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Тут ви побачите ще один етнічний район України - Гуцульщину, побуваєте в трьох туристичних центрах високогірних Карпат. Вам неодмінно сподобається водоспад «Пробій» (більше 8 м.) І дванадцятиметровий міст над ним, скелі, вічнозелені смереки, гірські перевали, ресторан «Гуцульщина», збудований без жодного цвяха, гірськолижні трампліни і пам'ятники дерев'яного сакрального зодчества. Ви побуваєте на яскраво барвистих гуцульських базарах, побачите красу карпатських гір з висоти пташиного польоту, піднявшись на канатній дорозі. Краса гірських вершин, потоки сонячного світла, з висоти канатної дороги - в туристичному комплексі Буковель, розташованому в мальовничому куточку Карпатського Національного парку в 30 км від м.Яремче. Поруч знаходяться дві високі гори Синяк (1665 м) і Хом'як (1542 м), з'єднані між собою полониною, які в силу своєї доступності дуже привабливі для сходжень широкому колу любителів активного відпочинку. Казкові пейзажі, кристально чисте повітря, унікальні пам'ятники історії і культури, самобутні риси народного мистецтва і побуту горян завжди приваблюють в Карпати гостей. Ці овіяні легендами гори величні і неповторні як влітку, так і взимку.

У вартість включено: проїзд комфортабельним транспортом, супровід гіда-екскурсовода, страхування під час подорожі
Додатково оплачується: вхідні квитки в екскурсійні об'єкти

Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти: підйом на канатно-крісельній дорозі: 190 грн - дорослі, 100 грн - діти., підйом на канатній дорозі Ворохта - 40 грн.

Екскурсія Яремче, Ворохта, Буковель відбувається в неділю.
час виїзду: 05-45, час приїзду: 21-00.

* туристів, які замовили тур, водії автобусів забирають біля місць їх перебування в Трускавці або із заздалегідь обумовлених зупинок.

Бронювання за телефоном +38 067 466 47 75 або залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Поділитись в соціальних мережах: